Fajni lokalni - Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi


Fajni lokalni - Medycyna Naturalna Małgorzata Skołysz

Akcja - Fajni lokalni

 • Fajni lokalni - Rolplon s.c. Anna Fiedorowicz Jacek Fiedorowicz

  Rozpoczął się sezon ogrodniczy, a wraz z nim wiosenne porządki w ogrodzie. W poszukiwaniu wiosny odwiedziliśmy Centrum Ogrodnicze „Rolplon” w ramach akcji „Fajni lokalni”. Firma znajduje się w Gołdapi przy ulicy Żeromskiego 42 B i działa na naszym rynku od ponad 20 lat.

 • Fajni lokalni - Stańczykówka

  Zapraszamy do położonej z dala od ulicznego zgiełku Stańczykówka - Zajazd Restauracja Noclegi znajdującej się w pobliżu słynnych zabytkowych mostów w Stańczykach, którą przedstawiamy w ramach akcji „ Fajni lokalni”. Obiekt zapewnia komfortowe noclegi w przestronnych pokojach oraz restaurację z całodziennym wyżywieniem.

 • Fajni lokalni - Sklep Medyczny „LEMAR”

  Stwierdzeniem, że w obliczu choroby istnieje zawsze nadzieja pragniemy Państwu przedstawić kolejne miejsce, które odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni Lokalni” - Sklep Medyczny „LEMAR” mieszczący się w Gołdapi przy ul. Paderewskiego 1/1.

 • Fajni lokalni - Party Shop Ewelina Żelazek-Jarzyna

  Potrzebujesz dekoracji na urodziny, chrzciny, komunię czy weselę? Chcesz, by Twoja impreza była niezapomniana i dopasowana w każdym szczególe? Skorzystaj z usług sklepu GoDan Balony i Dekoracje Gołdap, który odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni”.

 • Fajni lokalni - Karolina Rucińska Fotografia

  Dziś w ramach akcji „ Fajni lokalni” prezentujemy firmę Karolina Rucińska Fotografia, która powstała w lipcu 2023 roku dzięki wsparciu naszego urzędu w postaci dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Fajni lokalni - „Kołaczowe Fantazje”

  Nie jest tajemnicą że, wielu z nas uwielbia słodkości. Dlatego też w ramach akcji „Fajni Lokalni” pragniemy zaprezentować cukiernio-kawiarnię „Kołaczowe Fantazje” znajdującą się w Gołdapi przy Pl. Zwycięstwa 9.

 • Fajni lokalni - BŁYSK Sylwia Proniewicka

  W Nowym Roku do współpracy zaprosiliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni” firmę Błysk Sylwia Proniewicka, która powstała w 2022 r. dzięki wsparciu naszego urzędu w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Fajni lokalni - Hotelik Gołdap

  Hotelik Gołdap Pani Anny Jolanty Pawlukanis jest eleganckim, komfortowym obiektem położonym w samym centrum miasta, przy Placu Zwycięstwa 21 w Gołdapi. To przedsiębiorca, którego zaprosiliśmy do udziału w akcji „Fajni lokalni”.

 • Fajni lokalni - „Niebo w Gębie” Ewelina Zawistowska

  Słowami Alison Singh Gee „Tylko to co gotujesz z miłością, jest naprawdę smaczne” pragniemy zaprezentować w ramach akcji „Fajni Lokalni” firmę „Niebo w Gębie” Eweliny Zawistowskiej.

 • Fajni lokalni - „Szklarmex” Małgorzata Kisłowska

  „Szklarmex” Małgorzaty Kisłowskiej to miejsce, którego nie trzeba przedstawiać, ponieważ istnieje na naszym rynku od ponad 30 lat. To firma z wieloletnią tradycją, przekazana z pokolenia na pokolenie, której złożyliśmy wizytę w ramach akcji „Fajni lokalni”. Przedsiębiorstwo znajduje się w Gołdapi przy ulicy Jaćwieskiej 4.

Wyświetlanie 1 - 10 z 43 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę