Fajni lokalni - Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi


Fajni lokalni - Eko-Instal Mazury

Akcja - Fajni lokalni

 • Fajni lokalni - Eko-Instal Mazury

  Energia odnawialna to dziś jedno z kluczowych wyzwań dla zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Eko-Instal.Mazury Grzegorz Chocianowicz to firma prowadząca działalność w zakresie odnawialnych źródeł energii, którą prezentujemy w ramach akcji „Fajni lokalni”. Funkcjonuje na terenie powiatu gołdapskiego i okolic.

 • Fajni lokalni - Multi Car Leszek Stawiński

  Posiadanie samochodu otwiera drzwi do swobody i niezależności, ale niesie za sobą również pewne obowiązki. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie wymaga odpowiednich części i akcesoriów. Zdecydowanie pomoże na w tym sklep motoryzacyjny i mechanika samochodowa MULTI CAR Leszek Stawiński, który odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni Lokalni”.

 • Fajni lokalni - Psi salon „Yoreczek” Jadwiga Bartoszewicz

  Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. I myślę, że każdy właściciel czworonoga to potwierdzi. Idąc tym tropem dotarliśmy do psiego spa. Psi Salon „Yoreczek” Jadwigi Bartoszewicz, w którym gościliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni” znajduje się w Gołdapi przy ulicy Wojska Polskiego 6.

 • Fajni lokalni - Jastrząb-BHP Beata Nazarowicz-Metlerska

  Prezentujemy kolejną firmę w ramach akcji „Fajni lokalni”, Jastrząb-BHP Beata Nazarowicz-Metlerska. Sklep z bogatym asortymentem artykułów bhp i ochrony przeciwpożarowej znajduje się w Gołdapi przy ul. Wojska Polskiego 2/1.

 • Fajni lokalni - OLOWINDOWS Sławomir Ołów

  Kolejnym przedsiębiorcą, z którym nawiązaliśmy kontakt w ramach akcji pn. „Fajni Lokalni” jest firma OLOWINDOWS Sławomir Ołów, znajdującą się w Gołdapi przy ulicy Żeromskiego 42. Od 1 listopada nastąpi zmiana lokalizacji i będzie znajdować się przy ul. Wojska Polskiego 9A.

 • Fajni lokalni - Grafix Studio Reklamy Ewelina Urzędowska

  Potrzebujesz wzmocnić, zmienić lub nadać nowy wizerunek sobie lub swojej firmie? A może szukasz wyjątkowego prezentu z dedykacją lub grawerem? Studio Reklamy Grafix Ewelina Urzędowska zapewni Ci profesjonalne i kompleksowe usługi reklamowe. Firma znajduje się w Gołdapi przy ulicy Warszawskiej 1U i działa w branży reklamowej od 2009 roku.

 • Fajni lokalni - B-Beauty Beata Borkowska

  Salon kosmetyczny B-Beauty Pani Beaty Borkowskiej to kolejna firma, z którą nawiązaliśmy kontakt w ramach akcji „Fajni lokalni”. Przedsiębiorstwo powstało w maju 2022 r. dzięki wsparciu z urzędu pracy w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Znajduje się przy ul. Armii Krajowej 33 w Gołdapi.

 • Fajni lokalni - Firma Handlowo -Usługowa „Kalejdoskop” Bożena Brodowska

  „Gdy ci smutno, gdy Ci źle, na zakupy wybierz się.” Tym akcentem przedstawiamy Firmę Handlowo-Usługową „Kalejdoskop” Bożeny Brodowskiej, którą odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni”. Sklep odzieżowy znajduje się w Gołdapi przy ulicy Plac Zwycięstwa 9 i działa na naszym rynku od 2005 roku.

 • Fajni lokalni - Sklep Zoologiczno-Wędkarski Racibor Artur

  Słowami Karola Darwina „Miłość do wszystkich żywych stworzeń jest najszlachetniejszą cechą człowieka” pragniemy przedstawić w ramach akcji „Fajni Lokalni” Sklep Zoologiczno-Wędkarski Racibor Artur mieszczący się przy ul. Królewieckiej 13 w Gołdapi.

 • Fajni lokalni - Pracownia Sushi Gołdap

  Decydując się na wybór lokalu, który serwuje kuchnię japońską, warto postawić na sprawdzone miejsca, które kładą nacisk przede wszystkim na jakość oraz świeżość produktów, co jest gwarancją smaku. Jednym z takich miejsc, gdzie poza wyśmienitym smakiem, czeka klimatyczny wystrój lokalu jest Pracownia. Sushi Gołdap Pani Emilii Sakowicz, którą...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę