Fajni lokalni - Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi


„Fajni lokalni”

Akcja - Fajni lokalni

 • Fajni lokalni - Księgarnia BookBook w Gołdapi

  Przedstawiamy Państwu kolejne miejsce, które odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni Lokalni” - Księgarnia BookBook w Gołdapi znajdująca się przy Placu Zwycięstwa 15.

 • Fajni lokalni - R-stal Rafał Kraczaj

  W kolejnej odsłonie akcji pn. „Fajni lokalni” odwiedziliśmy firmę R-stal, którą prowadzi Pan Rafał Kraczaj. Firma funkcjonuje od 08.04.2021 r. przy ulicy Sikorskiego 2 w Gołdapi.

 • Fajni lokalni - Naleśnikarnia Tu i Teraz

  Naleśnikarnia „Tu i Teraz” to miejsce ze smacznym jedzeniem i przytulnym wnętrzem, które odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni”. Lokal znajduje się w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 10.

 • Fajni lokalni - „Er-Wik” Artur Aneszko

  Potrzebujesz mebli do swojego domu lub mieszkania? Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy „Er-Wik” założonej przez Pana Artura Aneszko, którą odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni Lokalni”. Zakład ten znajduje się w miejscowości Rostek 5B, zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem mebli na wymiar.

 • Fajni lokalni - Medycyna Naturalna Małgorzata Skołysz

  Masaż to wspaniała forma terapii, która odpręży i zrelaksuje umysł i ciało. Takim hasłem kierowała się Pani Małgorzata Skołysz otwierając swój gabinet „Medycyna Naturalna”, do którego udaliśmy się w ramach akcji „Fajni lokalni”.

 • Fajni lokalni - Hanabi Studio

  W ramach akcji „Fajni lokalni” przedstawiamy firmę Pani Aleksandry Godlewskiej Hanabi Studio w Gołdapi. Działalność powstała w lutym 2023 r. dzięki wsparciu naszego urzędu w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Fajni lokalni - DAV-CAR Dawid Chałupa

  W ramach akcji „Fajni Lokalni” odwiedziliśmy DAV- CAR Dawid Chałupa, znajdujący się w Gołdapi przy ulicy Warszawskiej 1A. Sklep Motoryzacyjny powstał w 2020 roku dzięki wsparciu naszego urzędu w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Fajni lokalni - OPTYK Sklep Wielobranżowy Renata Naszkiewicz

  Kierując się hasłem „Dbaj o wzrok przez cały rok” dotarliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni” do Sklepu Wielobranżowego „OPTYK” Pani Renaty Naszkiewicz. Salon optyczny znajduje się przy Placu Zwycięstwa 16 i działa na rynku od 25 lat.

 • Fajni lokalni - Art Cut

  Wiele lat samodyscypliny i doskonalenia umiejętności fryzjerskich zaowocowało tym, iż powstał salon fryzjerski Art.Cut Agnieszki Rozmysłowskiej, znajdujący się w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 8b. To kolejny przedsiębiorca, którego odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni”.

 • Fajni lokalni - Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane PROJEKT PB Marek Ołów i Janusz Ołów s.c.

  W ramach akcji pn. „Fajni Lokalni” przedstawiamy Firmę Projektowo – Budowlaną „PROJEKT” PB znajdującą się przy ul. Żeromskiego 8A w Gołdapi.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę