Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi


Nagłówek

Aktualności

 • Ogłoszenie o naborze na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

  Wójt Gminy Dubeninki ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dubeninkach.

 • Zaproszenie na webinarium

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie zaprasza na webinarium pt. „Zatrudniasz na wakacje? Zatrudniaj zgodnie z prawem”, które odbędzie się 15 czerwca 2023 r. na platformie MS Teams.

 • Nabór kandydatów na stanowisko strażnika działu ochrony

  Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko strażnika działu ochrony, dokumenty należy złożyć do 9 czerwca 2023 r.

 • Ukraiński pracownik na polskim rynku pracy. Badania profilaktyczne.

  Instytut Medycyny Pracy w Łodzi, przy wsparciu finansowym Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) realizuje projekt „Ukraiński pracownik na polskim rynku pracy. Badania profilaktyczne/ Український працівник на польському ринку праці. Профілактичні огляди”.

 • Nabór kandydatów na stanowisko młodszego psychologa działu penitencjarnego

  Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko młodszego psychologa działu penitencjarnego, dokumenty należy złożyć do 2 czerwca 2023r.

 • Fajni lokalni - Księgarnia BookBook w Gołdapi

  Przedstawiamy Państwu kolejne miejsce, które odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni Lokalni” - Księgarnia BookBook w Gołdapi znajdująca się przy Placu Zwycięstwa 15.

 • Nabór wniosków na staż

  Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi ogłasza nabór wniosków dla organizatorów stażu w ramach programu Fundusze Europejskie Warmii i Mazur

 • Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

  W dniu 8 maja 2023 r. odbyło się ostatnie posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Gołdapi kadencji 2019-2023. Członkowie Rady zapoznali się ze informacją o stanie i strukturze bezrobocia w Powiecie Gołdapskim na dzień 31.03.2023 r. z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na lokalnym rynku pracy oraz wydali pozytywną opinię w sprawie podziału limitu...

 • Liczba bezrobotnych w końcu kwietnia 2023 r.

  Według stanu na dzień 30 kwietnia 2023 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gołdapi zarejestrowanych było 676 osób bezrobotnych co oznacza, że w stosunku do 31 marca 2023 r. (741 bezrobotnych) liczba bezrobotnych zmniejszyła się o 65 osób, natomiast w stosunku do kwietnia 2022 r. (656 bezrobotnych) liczba bezrobotnych zwiększyła się o 20 osób.

 • Kondolencje

  Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki śp. Danieli Puczyłowskiej emerytowanej pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi. Córkom i całej Rodzinie składamy kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia - obecni i byli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi.

Wyświetlanie 1 - 10 z 214 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę