Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi


Nagłówek

Aktualności

 • Wyniki III edycji konkursu plastycznego „Zawód przyszłości”

  Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki III edycji konkursu plastycznego „Zawód przyszłości”, który został objęty patronatem honorowym Starosty Gołdapskiego. Konkurs kierowany był do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu gołdapskiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej ilustrującej zawód, który będzie...

 • Zamknięcie naboru wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi informuje, że z dniem 11.04.2024 r. zamyka nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie gołdapskim (II)”

 • Zamknięcie naboru wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi informuje, że z dniem 11.04.2024 r. zamyka nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnych ze środków w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie gołdapskim (II)”

 • Liczba bezrobotnych w końcu marca 2024 r.

  Według stanu na dzień 31 marca 2024 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gołdapi zarejestrowane były 534 osoby bezrobotne co oznacza, że w stosunku do 29 lutego 2024 r. (614 bezrobotnych) liczba bezrobotnych zmniejszyła się o 80 osób, natomiast w stosunku do marca 2023 r. (741 bezrobotnych) liczba bezrobotnych zmniejszyła się o 207 osób.

 • Fajni lokalni - Rolplon s.c. Anna Fiedorowicz Jacek Fiedorowicz

  Rozpoczął się sezon ogrodniczy, a wraz z nim wiosenne porządki w ogrodzie. W poszukiwaniu wiosny odwiedziliśmy Centrum Ogrodnicze „Rolplon” w ramach akcji „Fajni lokalni”. Firma znajduje się w Gołdapi przy ulicy Żeromskiego 42 B i działa na naszym rynku od ponad 20 lat.

 • Nabór do Straży Granicznej

  Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzi nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

 • Życzenia Świąteczne

  Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych optymizmu oraz wzajemnej życzliwości w imieniu całej załogi życzy Wojciech Hołdyński Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi.

 • Nabór kandydatów na stanowisko młodszego inspektora działu terapeutycznego

  Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko młodszego inspektora działu terapeutycznego, dokumenty należy złożyć do 12 kwietnia 2024 r.

 • Fajni lokalni - Stańczykówka

  Zapraszamy do położonej z dala od ulicznego zgiełku Stańczykówka - Zajazd Restauracja Noclegi znajdującej się w pobliżu słynnych zabytkowych mostów w Stańczykach, którą przedstawiamy w ramach akcji „ Fajni lokalni”. Obiekt zapewnia komfortowe noclegi w przestronnych pokojach oraz restaurację z całodziennym wyżywieniem.

 • Projekty dla mieszkańców

  Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu realizuje projekty: „Mazurski Uniwersytet Ludowy Kuźnią Umiejętności” oraz „Mazurski Uniwersytet Ludowy miejscem włączenia społecznego i cyfrowego OSI”.

Wyświetlanie 1 - 10 z 215 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę