Fajni lokalni - Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi


Fajni lokalni - Mix System

Akcja - Fajni lokalni

 • Fajni lokalni - Grafix Studio Reklamy Ewelina Urzędowska

  Potrzebujesz wzmocnić, zmienić lub nadać nowy wizerunek sobie lub swojej firmie? A może szukasz wyjątkowego prezentu z dedykacją lub grawerem? Studio Reklamy Grafix Ewelina Urzędowska zapewni Ci profesjonalne i kompleksowe usługi reklamowe. Firma znajduje się w Gołdapi przy ulicy Warszawskiej 1U i działa w branży reklamowej od 2009 roku.

 • Fajni lokalni - B-Beauty Beata Borkowska

  Salon kosmetyczny B-Beauty Pani Beaty Borkowskiej to kolejna firma, z którą nawiązaliśmy kontakt w ramach akcji „Fajni lokalni”. Przedsiębiorstwo powstało w maju 2022 r. dzięki wsparciu z urzędu pracy w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Znajduje się przy ul. Armii Krajowej 33 w Gołdapi.

 • Fajni lokalni - Firma Handlowo -Usługowa „Kalejdoskop” Bożena Brodowska

  „Gdy ci smutno, gdy Ci źle, na zakupy wybierz się.” Tym akcentem przedstawiamy Firmę Handlowo-Usługową „Kalejdoskop” Bożeny Brodowskiej, którą odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni lokalni”. Sklep odzieżowy znajduje się w Gołdapi przy ulicy Plac Zwycięstwa 9 i działa na naszym rynku od 2005 roku.

 • Fajni lokalni - Sklep Zoologiczno-Wędkarski Racibor Artur

  Słowami Karola Darwina „Miłość do wszystkich żywych stworzeń jest najszlachetniejszą cechą człowieka” pragniemy przedstawić w ramach akcji „Fajni Lokalni” Sklep Zoologiczno-Wędkarski Racibor Artur mieszczący się przy ul. Królewieckiej 13 w Gołdapi.

 • Fajni lokalni - Pracownia Sushi Gołdap

  Decydując się na wybór lokalu, który serwuje kuchnię japońską, warto postawić na sprawdzone miejsca, które kładą nacisk przede wszystkim na jakość oraz świeżość produktów, co jest gwarancją smaku. Jednym z takich miejsc, gdzie poza wyśmienitym smakiem, czeka klimatyczny wystrój lokalu jest Pracownia. Sushi Gołdap Pani Emilii Sakowicz, którą...

 • Fajni lokalni - Masaż Gołdap Łukasz Sawicki

  W dzisiejszych czasach nasze życie nabrało tempa. Ciągły pośpiech, stres powodują, że jesteśmy przemęczeni zarówno fizycznie i psychicznie. Szukasz miejsca, gdzie możesz w przyjemny sposób zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z masażu?

 • Fajni lokalni - Sklep Handlowo - Usługowy „Rosett” Agnieszka Sylwia Olchowik

  Czy pasja może być sposobem na życie? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła nam w ramach akcji „Fajni lokalni” Pani Agnieszka Olchowik, która prowadzi Salon Firan „Rosett”. Sklep handlowo - usługowy znajduje się w Gołdapi przy ulicy Jaćwieskiej 3 i działa na naszym rynku od 2006 roku.

 • Fajni lokalni - KB Project Karol Bondaruk

  Kolejnym przedsiębiorcą, z którym podjęliśmy kontakt w ramach akcji „Fajni lokalni” jest Pan Karol Bondaruk prowadzący Agencję Reklamową KB Project. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Wilkasy 2/2, lecz dzięki mobilności Pan Karol świadczy swoje usługi z dojazdem do klienta na terenie całej Polski.

 • Fajni lokalni - Księgarnia BookBook w Gołdapi

  Przedstawiamy Państwu kolejne miejsce, które odwiedziliśmy w ramach akcji „Fajni Lokalni” - Księgarnia BookBook w Gołdapi znajdująca się przy Placu Zwycięstwa 15.

 • Fajni lokalni - R-stal Rafał Kraczaj

  W kolejnej odsłonie akcji pn. „Fajni lokalni” odwiedziliśmy firmę R-stal, którą prowadzi Pan Rafał Kraczaj. Firma funkcjonuje od 08.04.2021 r. przy ulicy Sikorskiego 2 w Gołdapi.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę