Wojsko Polskie zaprasza do udziału w kolejnej edycji programu „Wakacje z wojskiem 3”.
To dobrowolne, bezpłatne szkolenie wojskowe skierowane przede wszystkim do osób w wieku 18-35 lat – maturzystów, studentów, osób poszukujących wakacyjnego zajęcia lub alternatywy dla pracy sezonowej.
Uczestnicy będą mogli wybrać jednostkę wojskową pod względem terminu i miejsca a także charakteru służby. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości blisko 6000 zł brutto. Wojsko zapewni również zakwaterowanie, wyżywienie, umundurowanie, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie.
Terminy turnusów:
- 8 czerwca – 4 lipca
- 13 lipca – 8 sierpnia
- 17 sierpnia – 12 września
Zgłoszenia można składać telefonicznie, mailowo lub osobiście w Wojskowych Centrach Rekrutacji na terenie całego kraju.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.zostanzolnierzem.pl/



